Nějaké otázky?+420228880486

Bezplatné vrácení a výměna

*Předem se omlouváme, ale vzhledem k velkému objemu zásilek trvá proces vrácení a/nebo výměny zboží o něco déle než obvykle (až 2 týdny). Uděláme vše pro to, aby byl proces co nejkratší

 

Vrácení

Jestliže si koupíte něco, co Vám nevyhovuje nebo se Vám nelíbí, můžete to vrátit.

 

Jak mám postupovat v případě vrácení nevyhovujícího zboží?

 Vrácení zboží se provádí online. Formulář najdete v odkazu Vrácení/Výměna pod každou zakoupenou položkou:

 1. V e-mailu Potvrzení objednávky od Open-24

2. Ve Vámi vytvořeném účtu na Open-24 – sekce Moje objednávky

Vyplňte online formulář. Automaticky se vygeneruje štítek pro přepravce DPD. Štítek vytiskněte a nalepte na balíček, nebo údaje na balíček napište ručně. Následující pracovní den si kurýr zásilku vyzvedne na adrese uvedené ve formuláři. O vyzvednutí vás bude informovat SMS. Peníze za vrácené zboží Vám pošleme na stejný účet, ze kterého nám přišla platba, a to nejpozději do 10 dnů od přijetí zboží zpět na sklad.

Náklady na vrácení plně hradí Open-24.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat emailem: info@open24.cz či telefonicky: +420228880486Rovněž nás kontaktujte v případě, že DPD kurýr do 2 pracovních dnů nedorazí, neprodleně zajistíme nový svoz.

 

Časová lhůta a formulář vrácení

Výrobky je možné vrátit do 365 dnů od přijetí doručeného balíku.

Jak vyplnit online formulář pro vrácení nebo výměnu obuvi?

Zakoupený produkt můžete vrátit / vyměnit:

1. vyplněním online formuláře pro vrácení / výměnu na účtu kupujícího.

K účtu kupujícího se můžete přihlásit jedním z následujících způsobů:

a) Pokud jste registrovaným kupujícím, přihlašte se ke svému účtu

b) b) Pokud nejste registrovaným kupujícím, můžete se zboží vrátit bez

registrace (přístup k vašemu účtu získáte prostřednictvím e-mailu s potvrzením objednávky), který jste obdrželi po jejím odeslání) nebo

c) Pokud jste neregistrovaným kupujícím, musíte se zaregistrovat: Klikněte na „Přihlášení“ a „Registrace“ v horní části webové stránky Open24. Zaregistrujte se zadáním e-mailové adresy použité v objednávce a poté se přihlašte.

Poznámka: Chcete-li položku změnit (místo vrácení), musíte se zaregistrovat.

 

Po přihlášení budete přesměrováni do sekce „Moje objednávky“, kde uvidíte seznam zakoupeného zboží. Vyberte objednávku, najděte položku, kterou vracíte, a klikněte pod ní na tlačítko „Vrátit / změnit položku“. Postupujte podle níže uvedených pokynů.

- Pokud se rozhodnete zboží vrátit a zažádat o vrácení peněz, budou vám peníze vráceny do 10 pracovních dnů po obdržení zboží.

- Pokud jste se při vyplňování formuláře pro vrácení zboží rozhodli změnit zboží, ihned po vyplnění formuláře proveďte novou běžnou objednávku. Pokud si vyberete stejný produkt (na velikosti a barvě nezáleží) částka bude pokryta v plné výšii a nebude po vás vyžadovaná platba. Vyměněný produkt  vám doručíme přibližně do 7-14 pracovních dnů po odeslání vráceného produktu.

 

 Vzhled výrobku

Vrácené výrobky nejsou přijaty v případě, že:

  • Byly použity (nošeny apod.);
  • Jsou poškozené;
  • Nejsou zachovány jejich užitné vlastnosti;
  • Ztratily svůj obchodovatelný vzhled;
  • Byly z nich odstraněny originální štítky.

 

Postup vrácení

Své zakoupené zboží můžete vrátit do 365 dnů od doručení objednávky.

Vaše vrácené výrobky budou doručeny do skladu, kde náš personál zhodnotí, jestli byly vráceny v souladu s výše uvedenými podmínkami. Při nesplnění podmínek nebudou navráceny peníze. V takovém případě se bude dodání nebo zpětné odebrání výrobků řešit individuálně. Budou-li podmínky splněny, budou peníze převedeny na Váš bankovní účet do 10 pracovních dnů od vyplnění formuláře vrácení.

Tyto podmínky vyplývají ze zákonů Litevské republiky a z elementární logiky. Při vracení nevytváříme žádné zbytečné překážky a snažíme se být flexibilní. Náš cíl je konec konců prostý: zajistit, abyste Vy i my byli spokojení.