Sleva až -20 % na kolekci do deště!
Slevy platí pouze pro registrované členy klubu Open24, na zboží v katalogu, do 16.04.2023 (včetně)* 
Kup nyní
Nějaké otázky?+420228880486

Recenze zákazníků

Váš komentář

Napište komentář

Chcete-li se zeptat, napište jej prosím do <a href="">Otázek návštěvníků</a>.

Jakmile se Open24 vyjádří k vašemu záznamu, dostanete e-mail.


Komentáře návštěvníků

Poprvé jsem využila nákup v tomto obchodě. Dodání zboží bylo naprosto bez problémů, kvalita zboží byla dobrá. Bohužel, špatně jsem zvolila velikost, proto jsem zboží vracela. Ale byla jsem velmi mile překvapená naprosto bezproblémovým postupem při vracení, předepsaná vratka k vytisknutí, vyzvednutí zboží doručovací službou na vybrané adrese následující den po vypsání vratky, info o průběhu mailem, až po ukončení "akce" vrácením peněz na účet. Opravdu mě postup obchodu velmi potěšil. Děkuji!
Moje první objednávka z tohoto obchodu, všechno proběhlo naprosto bez problémů, dodání cca 5 dnů, celkově jsem maximálně spokojený a rád se vrátím!!!
Zákaznický servis je úžasný!!! Vyřeší vše ke spokojenosti zákazníka. Velmi rychlé a příjemné jednání. Servisu děkuji a vřele všem ostatním zákazníkům tento eshop doporučuji.
Pro mne dosud neznámý e-shop. Zkušenost s nákupem ovšem vynikající - dobrá nabídka, rychlé a hladké doručení. E-shop si získal mou důvěru. Doporučuji!
Skvělá spolupráce se sl. Zuzanou. Hodně mi pomohla při výměně zboží. Doporučuji.
Má první objednávka zde, vše proběhlo na výbornou, dodáno přesně ve lhůtě která byla uvedena, tento obchod doporučuji.
Objednávala jsem zde poprvé a velká spokojenost.Zboží,dodání vše tak jak si zákazník může přát.Vřele všem doporučuji a já moc děkuji
Na tomto obchodě jsem nakupovala poprvé - zboží bylo doručeno za 42 hodin. Byla jsem mile překvapena. Zcela perfektní bezchybné služby.
Dnes jsem komunikovala s obchodem, protože se mi podařilo zachybovat při platbě, vše bylo vyřešeno k mé velké spokojenosti, krásně se to vysvětlilo, ZUZKA byla zlatíčko. Už se těším na botky, vždy si na ní s radostí vzpomenu !!! DOPORUČUJI !!!
Z Open24 jsem objednávala poprvé - opravdu exkluzivní zboží ! Vše proběhlo v pořádku, komunikace s e-shopem vynikající, doručení opožděné, ale tomu se v současné době nelze divit. Open24 doporučuji!
Vše naprosto v pořádku, komunikace okamžitá, informovanost o odeslání zboží, odkaz na sledování zásilky, zásilka dorazila dle harmonogramu, vše fungovalo perfektně. Chtěla bych vyzdvihnout Zákaznický servis na 1*, paní Zuzana velmi ochotná, vstřícná . Za mne mohu s nejlepším vědomím DOPORUČIT.
Pro mne dosud neznámý e-shop. Zkušenost s nákupem ovšem vynikající - výborná podpora po telefonu (děkuji!), dobrá nabídka, rychlé a hladké doručení. E-shop si získal mou důvěru. Doporučuji!