Nějaké otázky?+420228880486

Recenze zákazníků

Váš komentář

Napište komentář

Chcete-li se zeptat, napište jej prosím do <a href="">Otázek návštěvníků</a>.

Jakmile se Open24 vyjádří k vašemu záznamu, dostanete e-mail.


Komentáře návštěvníků

Má první objednávka zde, vše proběhlo na výbornou, dodáno přesně ve lhůtě která byla uvedena, tento obchod doporučuji.
Objednávala jsem zde poprvé a velká spokojenost.Zboží,dodání vše tak jak si zákazník může přát.Vřele všem doporučuji a já moc děkuji
Na tomto obchodě jsem nakupovala poprvé - zboží bylo doručeno za 42 hodin. Byla jsem mile překvapena. Zcela perfektní bezchybné služby.
Dnes jsem komunikovala s obchodem, protože se mi podařilo zachybovat při platbě, vše bylo vyřešeno k mé velké spokojenosti, krásně se to vysvětlilo, ZUZKA byla zlatíčko. Už se těším na botky, vždy si na ní s radostí vzpomenu !!! DOPORUČUJI !!!
Z Open24 jsem objednávala poprvé - opravdu exkluzivní zboží ! Vše proběhlo v pořádku, komunikace s e-shopem vynikající, doručení opožděné, ale tomu se v současné době nelze divit. Open24 doporučuji!
Vše naprosto v pořádku, komunikace okamžitá, informovanost o odeslání zboží, odkaz na sledování zásilky, zásilka dorazila dle harmonogramu, vše fungovalo perfektně. Chtěla bych vyzdvihnout Zákaznický servis na 1*, paní Zuzana velmi ochotná, vstřícná . Za mne mohu s nejlepším vědomím DOPORUČIT.
Pro mne dosud neznámý e-shop. Zkušenost s nákupem ovšem vynikající - výborná podpora po telefonu (děkuji!), dobrá nabídka, rychlé a hladké doručení. E-shop si získal mou důvěru. Doporučuji!