MID-SEASON SALE! SLEVY AŽ -40%*
*Slevy platí pro 23.06.2023. Sleva je určena z doporučené maloobchodní ceny výrobce. 
Nějaké otázky?+420228880486

Věrnostní program

 

Proč je výhodné zapojit se do věrnostního programu Open24?

Při vytváření našeho nového věrnostního programu jsme usilovali o jediné – poděkování za vaši věrnost. Právě proto 10 % ceny nákupu převádíme na body, které můžete využít k úhradě až 50 % ceny dalšího nákupu.A to není všechno: karta je platná pro všechny naše maloobchodní prodejny a on-line e-shop www.open-24.cz. Konec konců, bot není nikdy dost!

 

Jaké jsou výhody nového věrnostního programu?

- Více výhod. Nyní se 10 % z výše ceny každého nákupu mění na body, které jsou uložené na kartě a platí po dobu 120 dní od posledního dne nákupu. Věrnostní body získané za vaši objednávku budou aktivovány 14 dní po doručení.

- Je to snazší než dříve.  Pokud si přejete nakupovat v kamenném obchodě, nemusíte zoufale hledat svou kartu v kabelce nebo po kapsách – stačí u pokladny nadiktovat svůj e-mail a body se vám na váš účet převedou automaticky.

- Individuální pozornost. Pokud se zaregistrujete do věrnostního programu, budete jako exkluzivní zákazníci mezi prvními informovanými, a budete moci využívat slevy ještě dříve, než výprodej vůbec začne.

- Nejaktuálnější novinky. Jako první se dozvíte o nových kolekcích obuvi a dalšího zboží, jejich doplňování a dalších zajímavostech.

- Exkluzivní nabídky. Budeme vám nabízet speciální nabídky pro věrné zákazníky vytvořené čistě pro vás.

 

Jak mohu zjistit, kolik věrnostních bodů mám?

Množství bodů zjistíte po kliknutí na tlačítko „Přihlásit“ v horní části stránky, zadání svých přihlašovacích údajů a připojení ke svému účtu.