Adventní kalendář přináší | Pantofle EMU extra sleva -30 %*
Akce platí pro produkty z tohoto katalogu do 6. prosince 2022 (včetně)* 
Kup nyní
Nějaké otázky?+420228880486

Věrnostní program

Proč je výhodné zapojit se do věrnostního programu Open24?

Při vytváření našeho nového věrnostního programu jsme usilovali o jediné – poděkování za vaši věrnost. Právě proto 10 % ceny nákupu převádíme na body, které můžete využít k úhradě až 50 % ceny dalšího nákupu.A to není všechno: karta je platná pro všechny naše maloobchodní prodejny a on-line e-shop www.open-24.cz. Konec konců, bot není nikdy dost!

Jaké jsou výhody nového věrnostního programu?

- Více výhod. Nyní se 10 % z výše ceny každého nákupu mění na body, které jsou uložené na kartě a platí po dobu 120 dní od posledního dne nákupu. Věrnostní body získané za vaši objednávku budou aktivovány 14 dní po doručení.

- Je to snazší než dříve.  Pokud si přejete nakupovat v kamenném obchodě, nemusíte zoufale hledat svou kartu v kabelce nebo po kapsách – stačí u pokladny nadiktovat svůj e-mail a body se vám na váš účet převedou automaticky.

- Individuální pozornost. Pokud se zaregistrujete do věrnostního programu, budete jako exkluzivní zákazníci mezi prvními informovanými, a budete moci využívat slevy ještě dříve, než výprodej vůbec začne.

- Nejaktuálnější novinky. Jako první se dozvíte o nových kolekcích obuvi a dalšího zboží, jejich doplňování a dalších zajímavostech.

- Exkluzivní nabídky. Budeme vám nabízet speciální nabídky pro věrné zákazníky vytvořené čistě pro vás.

Jak mohu zjistit, kolik věrnostních bodů mám?

Množství bodů zjistíte po kliknutí na tlačítko „Přihlásit“ v horní části stránky, zadání svých přihlašovacích údajů a připojení ke svému účtu. 

Open24 eshop spouští věrnostní program "Open24 Club".

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat, že v našem e-shopu byl spuštěn věrnostní program "Open24 Club".  Je to náš věrnostní program s exkluzivními slevami pro jeho členy.

Jak se mohu stát členem "Open24 Club"?

Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit ke svému uživatelskému účtu kliknutím na odkaz "Přihlásit se" v horním menu. Své údaje můžete zadat i v průběhu objednávky. Členství je zcela zdarma a všechny slevové nabídky platí pro všechny registrované členy přihlášené do našeho e-shopu. Exkluzivní slevy jsou k dispozici pouze pro členy "Open24 Club"! Stačí se před nákupem nebo během něj zaregistrovat nebo se přihlásit do našeho systému pomocí svého stávajícího účtu. Užijte si nakupování!