Spring sale! Nakupujte bez ztrácení času v dopravních kolonách!
Slevy až -50% + další sleva -20% s kódem: D20SS22. Akce platí do 22. 5. 2022 (včetně)*
Kup nyní
Nějaké otázky?+420228880486

filtry

 • Velikost
  Obuv
  35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
  Doplňky
  39 40 41 42 43 45 46
 • Savybės
 • Barva
 • Zvláštní nabídky
 • Cena
  Od:
  Do:

OK

ADIDAS

filtry Třídit podle

Třídit podle


2000px-Adidas_Logo-minAdidas Originals je značka nezbytného životního stylu s atletickou intenzitou. Na základě klíčového principu „Oslavujte originalitu“ značka uznává své sportovní dědictví a kombinuje je se současným stylem tak, aby dokázala inspirovat každého na svých každodenních životních cestách. S označením ikonickým logem Trefoil, které bylo poprvé použito v roce 1972, model Adidas Originals v sobě mísí dekády atletického oblečení a obuvi s klasickým pouličním stylem.

Modely Adidas Originals čerpají u svého designu z bohaté sportovní historie značky Adidas, což zejména poukazuje na oblibu stylů populárních v období mezi lety 1940 a 1980. Modely Adidas Originals, rozpoznatelné díky ikonickému logu Trefoil, se staly výběrovou značkou nejen pro sportovní hrdiny, ale i pro hudební smetánku. V teniskách značky Adidas se pravidelně objevoval Bob Marley a tenisky Adidas Superstar interpreta Run D.M.C. se staly nedílnou součástí jejich stylu. Tento hladký mix technického designu a pouličního stylu dopomohl upevnit status značky Adidas Originals.

Značka Adidas Originals má za cíl znovu uvést klasický design, což znamená, že každý výrobek má svůj příběh a historii, od Superstars k Stan Smiths až po Sambas. Značka Adidas Originals respektuje minulost a má za cíl přivést své dědictví na světlo světa v moderním stylu. Značka Adidas Originals je unikátní, klasická a stylová, oslavuje vyjádření sebe sama.

Dříve inovativní, nyní klasická ale vždy autentická; značka Adidas Originals reprezentuje to nejlepší sportovní dědictví a pouliční uvěřitelnost. Hlavním cílem je vytvořit obuv, jež pracuje pro chodidla, ne proti nim, aby napomáhala k dosažení nejvyšších možných výsledků a pohodlí.

Adidas front