Sleva až -20 % na kolekci do deště!
Slevy platí pouze pro registrované členy klubu Open24, na zboží v katalogu, do 16.04.2023 (včetně)* 
Kup nyní
Nějaké otázky?+420228880486

Garvalin

filtry

  • Velikost
  • Vlastnosti
  • Barva
  • Ceny
OK

Skupina Garvalín má od svého založení jasné poslání: vyrábět kvalitní obuv. Zdánlivě jednoduchý cíl, který však zahrnuje deklaraci záměru a určitou formu práce: inovovat a usilovat o dokonalost prostřednictvím spojení know-how a kreativity. Od svého založení v roce 1968 společnost spojuje ušlechtilou tradici v obuvnictví s veškerou podnikatelskou a tvůrčí energií celého regionu. Po celou dobu společnost Garvalín vytvářela své výrobky se zvláštním důrazem na analýzu požadavků zákazníků, které sahají od prvního páru bot pro novorozence až po obuv pro děti, které zvládly první krůčky a lezení a sebevědomou chůzí přešly ke školním a volnočasovým aktivitám. Dlouholeté zkušenosti se zpracováním surovin a výrobních procesů, stejně jako snaha o talent ve službách kreativity, definují produkt, který je ideálním řešením pro stále lépe informované a náročnější zákazníky.

V souladu se současnými styly vyvíjí Garvalín všestranný a moderní design. Obecně se snaží nabídnout první botu, tj. víceúčelový design, který lze nosit k jakémukoli oblečení a který splňuje četné požadavky náročných uživatelů, kterými jsou děti.

Náš závazek ke kvalitě se projevuje v pečlivém zpracování vnitřků, vyjímatelných antibakteriálních stélkách, podšívkách z přírodní kůže a též v dodržování mezinárodních předpisů pro obuv a ohleduplnosti k životnímu prostředí ve všech procesech.

2 garvalin