Nějaké otázky?+420228880486

filtry

  • Barva
  • Materiály
  • Cena
    Od:
    Do:

OK

Herschel

O značce Herschel

Na počátku 20. století se Peter Alexander Cormack, povoláním bednář, spolu se svou ženou Annie vydali z městečka Wick ve Skotsku do Kanady. Pár se usadil v malém městečku Herschel, jehož populace v současné době čítá 30 osob.

Společnost Herschel Supply Co. založena bratry Jamiem a Lyndonem Cormackovými v roce 2009 převzala jméno města, kde vyrostly tři generace této rodiny. Společnost Herschel Supply Co. má sídlo v kanadském Vancouveru, a reprezentuje značku celosvětově zaměřenou na design doplňků, a která vyrábí kvalitní výrobky s důrazem na detail.

Herschel Supply’s Classic Collection je poháněna touhou poskytnout každodennímu cestovateli perfektní batoh a doplňky. Kolekce byla pečlivě vytvořena od A do Z a zahrnuje detaily, jež napomohou při denním cestování. Díky charakteristickým nadčasovým siluetám inspirovaným světem kolem nás každý model evokuje kousek nostalgie, přesto však nabízí moderní funkcionalitu. Herschel Supply Classic Collection nepřestává znova definovat nadčasový design a přitom si uchovává nejjemnější smysl pro detail.

Herschel_apačia