Nějaké otázky?+420228880486

Diadora

O společnosti Diadora

"Diadora je italská společnost zaměřená na výrobu sportovní obuvi a oblečení pro volný čas pro celou rodinu. Tenisky Diadora jsou nejoblíbenějším zbožím v našem internetovém obchodě a z široké nabídky tenisek Diadora si snadno vybere každý, kdo hledá obuv pro aktivní trávení volného času nebo sportovní aktivity, jako je například běhání.

"V závislosti na konkrétním účelu obuvi se při výrobě tenisek Diadora používá až 36 různých technologií, jako je účinné odpružení podrážky, odolnost proti vlhkosti, lehkost, prodyšnost, ochrana proti opotřebení a další. Každé technologické řešení je promyšlené a přijaté tak, aby splnilo nebo překonalo očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

"Diadora získala zlatou medaili EcoVadis, která se uděluje společnostem, které ve svém podnikání kladou mimořádný důraz na udržitelnost a společenskou odpovědnost. Některé modely jsou vyrobeny výhradně z recyklovaných materiálů, pro balení výrobků se používá recyklovaný papír a pro jednu produktovou řadu bylo zvoleno velmi originální a především zcela ekologické řešení: obalový materiál z vyřazené mořské trávy.

diadora