Nějaké otázky?+420228880486

Vagabond

filtry

  • Velikost
  • Sezona
  • Savybės
  • Barva
  • Materiály
  • Cena
OK
Rūšiuoti filtry

Rūšiuoti


vagabond-logo_new[1]-minSpolečnost Vagabond vznikla v druhé polovině 60. let a původně vyráběla pouze obuv pro muže. Od té doby se toho tolik změnilo. V 80. letech se mladí budoucí podnikatelé zamilovali do značky Vagabond a do rukou jim byla svěřena její přeměna. Nejprve byla návrhářská kancelář umístěna v Portugalsku a Itálii, v blízkosti nejlepšího know-how v oblasti výroby obuvi. V roce 1993 se společnost Vagabond stěhuje zpět do Varbergu ve Švédsku, kde vznikne celá dílna prototypů, pravděpodobně jediná v severní Evropě.

V současnosti je značka Vagabond jak pro ženy, tak i muže a distribuuje dobře vypadající obuv a kožené výrobky do více než 42 zemí po celém světě. Přesněji řečeno okolo 2.5 milionů párů bot. Náš původ je sice ve Švédsku, ale našim cílem je cítit se doma všude, kam zamíříme. Naše koncepční prodejny nás hrdě reprezentují na místech jako je Stockholm, Berlín, Helsinky, Londýn, Varšava a Moskva. Fantastické prodejny módní obuvi nás reprezentují na mnoha dalších místech, mezi nimi například Londýně, Paříži a New Yorku. 

Marie Nilsson Peterzén spoluzakladatelka a kreativní ředitelka, o budoucnosti: „Vybíráme si svou vlastní cestu a následujeme to, v co sami věříme.“ To je možné se schopnostmi seskupenými pro vývoj našeho výrobku, jeho výrobu a distribuci mezi spotřebitele. Klíčem k úspěchu jsou zaručeně naši zaměstnanci a způsob, jakým se vždy učíme z nových poznatků, přičemž stále míříme směrem, který jsme si vytyčili.

Vagabond front