Nějaké otázky?+420228880486

Vagabond pro ženy

filtry

  • Velikost
  • Sezona
  • Savybės
  • Barva
  • Materiály
  • Cena
OK
Rūšiuoti filtry

Rūšiuoti


Pocta estetice svobodného ducha

O to tady jde. Pro někoho jen slova. Pro nás však ve skutečnosti znamenají hodně. Od samého začátku příběhu značky Vagabond jsme vždy měli některé věci za posvátné. A možná víc než cokoliv jiného, naši víru v to, že móda je způsob individuálního sebevyjádření, projevení tolerance a vytváření globálních mikrokomunit skrze styl.

Věříme v design jako prostředek pro vyjádření toho, kdo jsme, i jako způsob propojení s těmi, kdo sdílí naši filozofii. Proto se - na rozdíl od obecného trendu neustálého vývoje - tvrdohlavě držíme předvádění moderních tuláků. Inspirují nás. Jako by měli inspirovat vás.

Móda může být klidný a radostný lék na uzavřenou mysl. Zní to trochu grandiózně? Možná. Ale není to proto o nic méně pravdivé. Proto bychom v tomto vydání magazínu chtěli oslavit odvahu.

Pro nás to byla cesta do domova maximalistických módních idejí – do Milána. Místo, kde jsme skromně studovali a učili se v době našich začátků, kam jsme stále hleděli v letech, které následovaly, a kde jsme založili vlastní trh. Naše vlastní místo v Mekce módy. Dokázali jsme to! A jsme na to skutečně hrdí.

Dva moderní modely Vagabond z tohoto vydání bojovaly proti normám, předsudkům a možná i určitým pochybnostem nad sebou sama o právo být tím, kým vím, že jsem. Luxus, který většina z nás bere jako samozřejmost.

Pokud je tedy naše kolekce AW 2017 poctou estetice svobodného ducha, toto vydání magazínu je poctou věčně inspirující odvaze svobodných duší.

Na nás. Na vás. Ať už jsme kdekoliv a kdokoliv.

MARIE NILSSON PETERZÉN

SPOLUZAKLADATELKA A KREATIVNÍ ŘEDITELKA