Nějaké otázky?+420228880486

filtry

 • Velikost
 • Barva
 • Cena
  Od:
  Do:

OK

TOMS

filtry Třídit podle

Třídit podle


V roce 2006 byl při cestě po Argentině zakladatel Blake Mycoskie svědkem útrap, jimž jsou vystaveny děti vyrůstající bez obuvi. Jelikož chtěl pomoci, vytvořil společnost TOMS Shoes, společnost, jež dodá za každý prodaný pár jeden pár nových bot potřebným dětem. One for One®. Z jednoduchého nápadu vyrostl silný obchodní model, jež cílí na potřeby a prosazuje zdraví, vzdělání a ekonomickou příležitost pro děti a jejich komunity po celém světě.

logo-minPotřebným dětem vydali již přes 85 milionů párů bot, čímž udělili 75 milionů lekcí. Od roku 2006 nám lidé jako vy pomohli dosáhnout tohoto úžasného čísla, a to vede k větším a lepším věcem, jakým je vydávání obuvi na základě terénu a ročního období nebo vytvoření lokálních pracovních míst díky výrobě obuvi v zemích, kde darujeme. Děti vždy obdrží obuv TOMS® přes humanitární organizaci, která začlení obuv do svého komunitního rozvojového programu.

Obuv TOMS®  nabízí kromě Classics, jež jsou inspirované obuví Alpargata, širokou nabídku stylů obuvi pro muže, ženy a děti.  Ať už se jedná o Paseos, každodenní obuv pro muže, či hravé a koketní Strappy Wedges, módě i soucitu, jež nabízíme, se věnujeme se zanícením.

Další iniciativy:

 1.     Darování zraku. Nákupem brýlí TOMS napomáháte jednotlivci navrátit zrak díky operaci, která může zrak zachránit, brýlím na předpis či lékařské péči.
 2.     Darování vody. Více než 780 milionů lidí nemá přístup k nezávadné vodě. TOMS Roasting Co. nakupuje podpůrné vodní systémy v sedmi zemích -  těch samých regionech, ze kterých pochází naše kávová zrna.  Každé balení kávy TOMS Roasting Co. poskytuje
 3.     140 litrů nezávadné vody, týdenní zásobu, potřebné osobě.
 4.     Dar bezpečného porodu. Infekce je celosvětově na hlavním místě mezi příčinami smrti matek a novorozeňat  Nákup výrobků značky TOMS Bags poskytuje školení porodním asistentům a nezbytné materiály potřebné k tomu, aby matky bezpečně porodily.

VELKOOBCHODNÍ DISTRIBUCE OBUVI ZNAČKY TOMS SHOES

E-mail: b2b@open24.lt 

TOMS front