Nějaké otázky?info.cz@open24.eu

Často kladené otázky (FAQ)

Zde jsou některé z dotazů, které nám nejčastěji kladou naši zákazníci. Pokud nenajdete odpověď na svou otázku, kontaktujte nás e-mailem: info.cz@open24.eu, nebo volejte telefonicky náš zákaznický servis: +420296188118.

 

Jak mohu vrátit svou objednávku?

Jestliže se Vám nelíbí, co jste si koupili, můžete vrátit zboží do 365 dnů ode dne nákupu. Zboží nesmí být nošené a nesmí ztratit svůj obchodovatelný vzhled.

Chcete-li vrátit svůj nákup, přihlaste se do svého účtu (pokud jste to ještě neudělali, zaregistrujte se kliknutím na tlačítka „Join in“ (Připojit se) a „Register“ (Registrovat) v horní části webové stránky Register and sign in (Registrace a přihlášení)). Kliknutím na své jméno zobrazte své objednávky. Uvidíte seznam svého zakoupeného zboží. Najděte výrobek, který chcete vrátit, a klikněte na tlačítko „Return goods“ (Vrátit zboží). Pak postupujte podle pokynů.

 

Jak mohu vyměnit zakoupené zboží za jiné?

Jestliže se Vám nelíbí model, velikost nebo barva zakoupeného zboží, nebojte se vyměnit ho za jiný výrobek z našeho online obchodu. Vyměňované zboží nesmí být nošené a nesmí ztratit svůj obchodovatelný vzhled.

Chcete-li vyměnit svůj nákup, postupujte podle těchto pokynů:

  1. Přihlaste se do svého účtu Open24 (pokud jste to ještě neudělali, zaregistrujte se kliknutím na tlačítka „Join in“ (Připojit se) a „Register“ (Registrovat) v horní části webové stránky Register and sign in (Registrace a přihlášení)).
  2. Přejděte do svého účtu.
  3. Najděte svou objednávku, resp. zboží, které chcete vyměnit, a klikněte na tlačítko „Return goods“ (Vrátit zboží).
  4. Jak budete procházet procesem, najdete možnosti „Return“ (Vrátit) nebo „Exchange“ (Vyměnit). Zvolte „Exchange“ (Vyměnit) a dokončete proces vrácení.
  5. Po vyplnění formuláře vrácení podejte novou objednávku na zboží, za které chcete vracený nákup vyměnit. Částka výměnné objednávky bude zkombinována s částkou k vrácení. Novou objednávku Vám zašleme, jakmile obdržíme Vaše vracené zboží. Procedura výměny trvá 5-7 dnů.
  6. Zabalte zboží a vraťte ho podle typu zpětného zaslání generovaného v systému.

Vrátil jsem zboží. Kdy mohu očekávat zpět peníze?

Když vyplníte formulář pro vrácení zboží, generuje systém hlášení „Return completed“ (Vrácení hotové). Peníze za vrácené zboží se rozesílají v pracovní den – čtvrtek. Nejdelší doba pro vrácení peněz je dva týdny, počítaje od dne vrácení zboží.

Pozor: Open24 má povinnost vrátit peníze zaplacené za zboží, avšak po odečtení doručovacích poplatků.

 

Chtěl jsem vyměnit zboží a provedl jsem proceduru vrácení a výměny. Kdy mohu očekávat, že dostanu nové zboží?

Procedura vrácení a výměny zboží trvá 5-7 dnů: nové zboží bude dodáno po kontrole zboží vráceného.

 

Zboží, které jsem dostal, je poškozené. Co mám dělat?

Na veškeré zboží Open24 se vztahuje záruka v trvání 24 měsíců. V případě výrobních vad má Open24 povinnost vrátit peníze zaplacené za zboží nebo vyměnit vadné zboží za jiné. V případě výrobních vad musí zákazník vyplnit formulář pro vrácení zboží, zvolit možnost „Defect“ (Vada) a upřesnit důvod vrácení. Pokud si nebudete jisti, zda se na Váš případ vztahuje záruka, kontaktujte nás e-mailem info.cz@open24.eu.

 

Mohu prát obuv Crocs v pračce a sušit v blízkosti radiátorů nebo jiných sušicích zařízení?

Obuv Crocs nedoporučujeme prát v pračce. Nevystavujte Crocs vysokým teplotám ani intenzivnímu slunečnímu záření. Nesušte boty v blízkosti radiátorů nebo jiných sušicích zařízení. Vysoká teplota může Crocs deformovat.

 

Nemáte výrobek, který potřebuji. Jak mohu zjistit, kdy bude výrobek konkrétní velikosti a barvy opět na skladě?

Doporučujeme zaregistrovat se pro zaslání automatické zprávy, až bude preferovaná velikost a barva opět na skladě. Chcete-li se zaregistrovat: najděte zboží, které se Vám líbí, na Open24, vyberte si barvu a velikost a zadejte do pole níže svůj e-mail, na který si přejete obdržet hlášení o opětovné dostupnosti zboží na skladě.

 

Jak poznám, jestli se velikost obuvi shoduje s mou velikostí?

Open24 uvádí pod fotografiemi zboží tabulky velikosti (viz tlačítko „Size chart“ (Tabulka velikosti)) s předběžnými délkami stélky v centimetrech. Při vybírání vhodné velikosti doporučujeme používat rozměry stélky a doporučení zákazníků na pravé straně. Pokud Vám model, velikost nebo barva nebude vyhovovat (nebo se Vám nebude líbit), můžete vrátit obuv, která nebyla nošena a neztratila svůj obchodovatelný vzhled, ve lhůtě jeden rok. Procedura výměny trvá 5-7 pracovních dnů a nestojí nic navíc.